Holíčski atléti na pretekoch v cezpoľnom behu

behu. Svoje zastúpenie tu mali aj atléti z AK Junior Holíč, ktorídosiahli pekné úspechy. V kategórii najmladšie
žiačky, zároveň najpočetnejšia kategória (72 štartujúcich), obsadila Simona Horná 7. miesto, Gabriela Pikálková
14. miesto (Štrosová Linda 22.miesto, Kepáková Emma 23.miesto), Aneta Pikálková v kategórii mladšie žiačky
9.miesto , v kategórii mladší žiaci obsadil Samuel Švec 6.miesto a 10 miesto Adam Lánik a 7.miesto obsadila
v kat st.žiačok Simona Gorbatenková ( Vanesa Mišičáková 24.miesto)a v kategórii starší žiaci obsadil Andrej
Šebesta 10. miesto. Rekordný počet pretekárov v každej kategórii majstrostiev Zs.oblasti (TT,NR,TN) zvírazní
úspech atlétov AK Junior Holíč.
Najväčší úspech dosiahol Adrián Duchoslav, ktorý v kategórii juniori vybojoval krásne 3.miesto. V kategórii
muži – družstvá (Gabriel Čermák, Tomáš Vintr, Marek Horný) vybojovali naši bežci krásne 3.miesto. Myslím si,
že všetci bežci podali dobré výkony. Všetkým srdečne gratulujeme a športu ZDAR!

(GČ)Dňa 23.10. 2021 sa v Nových Zámkoch v okolí futbalového štadiónu konali Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom